Ucz się języków

Internet to świetna pomoc przy nauce języków obcych. Przedstawiamy Ci kilka cennych źródeł, dzięki którym Twoja znajomość angielskiego czy niemieckiego może się powiększyć .

Na początek dwa słowniki:

PONS  Internetowy Słownik Online  w następujących językach: polsko-niemiecki, niemiecko-polski, polsko-angielski, angielsko-polski, polsko-rosyjski, rosyjsko-polski.

[Kliknij w obrazki.]

pons

 

DEPL – słownik dla uczących się niemieckiego

 

55

 

Niemiecki w wersji light, czyli jak uczyć się i dobrze przy tym bawić. Polecamy cykl filmików, które nie tylko Cię rozśmieszą, ale także nauczą współczesnej wersji niemieckiego. Ta historia rozgrywa się w Berlinie. Trójka przyjaciół przyjmuje Amerykanina, Sama, który ich odwiedza, aby podszkolić się w niemieckim. Co z tego wyniknie, zobaczycie poniżej. Dodatkową wartość filmu stanowią napisy. Dzięki nim łatwo  możecie zapamiętać pisownię wyrazów używanych w dialogach. Also, viel Spaß! [Przyjemnej zabawy!].

Deutsch Lernen Extra auf Deutsch 

[Kiliknij w obrazek.]

qqq-crop

 

Z Arleną Witt, za darmo,  podszlifujesz swój angielski. W cyklu nagrań pt. „Po cudzemu” zwraca  szczególną uwagę na wymowę, co czasem ma kapitalne znaczenie w kontaktach z obcokrajowcami.

[Kiliknij w obrazek.]

Bez tytułu-crop

Reklamy